BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ 2021 - 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KONSEYİ VE ORGANLARI |
Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu |
Adı Soyadı |
Fakülte/Yüksekokul/Bölüm/Program |
Sınıf |
Başkan |
Muhammet Erdem CAN |
Diş Hekimliği Fakültesi |
3 |
Başkan Yardımcısı |
Yusuf Sadık PİŞKİN |
Tıp Fakültesi |
4 |
Genel Sekreter |
Gamze TORUN |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Ergoterapi |
4 |
Sayman |
Duran Doğukan KAYASAROĞLU |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon |
4 |
Sağlık Kültür ve Spor Sorumlusu |
M. Enes ÖZEN |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Ortopedik Protez ve Ortez |
2 |
Eğitim Sorumlusu |
Nurçin ŞAHİN |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Ağız ve Diş Sağ. |
2 |
Dış İlişkiler Sorumlusu |
Enes UYGUN |
Eczacılık Fakültesi |
4 |
Çalışma Grupları Sorumlusu |
Ümmühan TAŞ |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Tıbbi Lab.Tek. |
2 |
Halkla İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu |
Aleyna ŞAHİN |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik |
4 |
Öğrenci Konseyi Denetleme Kurulu |
Adı Soyadı |
Fakülte/Yüksekokul/Bölüm/Program |
Sınıf |
Başkan |
Hamza YURT |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Ameliyathane Hizmetleri |
2 |
Üye |
Elifnur BULUT |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik |
3 |
Üye |
Rabianur KARGA |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Optisyenlik |
2 |
Üye |
Fatik TAKTAK |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/İlk ve Acil Yardım |
2 |
Üye |
Nurçin ŞAHİN |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Ağız ve Diş Sağ. |
2 |
Öğrenci Konseyi Genel Kurulu |
Adı Soyadı |
Fakülte/Yüksekokul/Bölüm/Program |
Sınıf |
Üye |
Ümmühan TAŞ |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Tıbbi Lab.Tek. |
2 |
Üye |
Ezgi Zilan ŞAHİN |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Sağlık Yönetimi |
4 |
Üye |
Aleyna ŞAHİN |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik |
3 |
Üye |
Songül ERDEM |
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Odyoloji |
4 |
Fakülte ve Meslek Yüksekokulu Temsilcileri |
Adı Soyadı |
Mail |
Diş Hekimliği Fakültesi |
Muhammet Erdem CAN |
merdemcan54@gmail.com |
Eczacılık Fakültesi |
Enes UYGUN |
enesuygun98@icloud.com |
Sağlık Bilimleri Fakültesi |
Gamze TORUN |
1gamzetorun@gmail.com |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Fatik TAKTAK |
fatih11taktak@gmail.com |
Tıp Fakültesi |
Yusuf Sadık PİŞKİN |
yusufpiskin1999@gmail.com |
Sağlık Bilimleri Fakültesi Bölüm Temsilcileri |
Adı Soyadı |
Mail |
Beslenme ve Diyetetik Bölümü |
Aleyna ŞAHİN |
hlyshn00@gmail.com |
Ergoterapi Bölümü |
Gamze TORUN |
1gamzetorun@gmail.com |
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü |
Duran Doğukan KAYASAROĞLU |
dogukankayasaroglu@hotmail.com |
Hemşirelik Bölümü |
Elifnur BULUT |
49bulut@gmail.com |
Odyoloji Bölümü |
Songül ERDEM |
songulmurıc@gmail.com |
Sağlık Yönetimi Bölümü |
Ezgi Zilan ŞAHİN |
ezgizilan.sahin@gmail.com |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Program Temsilcileri |
Adı Soyadı |
Mail |
Ağız ve Diş Sağlığı Programı |
Nurçin ŞAHİN |
nurcinsahin12745@gmail.com |
Ameliyathane Programı |
Hamza YURT |
hamzayurt44@icloud.com |
Anestezi Programı |
Temsilci adayı olmamıştır. |
— |
Eczane Hizmetleri Programı |
Merve YILDIZ |
merveey.0icloud.com |
Elektronörofizyoloji Programı |
Temsilci adayı olmamıştır. |
— |
İlk ve Acil Yardım Programı |
Fatik TAKTAK |
fatih11taktak@gmail.com |
Optisyenlik Programı |
Rabianur KARGA |
rabianurkarga69@gmail.com |
Ortopedik Protez ve Ortez Programı |
M. Enes ÖZEN |
ozenenes566@gmail.com |
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı |
Zeynep Tuğçe AÇIKGÖZ |
zeyneptugce5920@icloud.com |
Radyoterapi Programı |
Temsilci adayı olmamıştır. |
— |
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı |
Temsilci adayı olmamıştır. |
— |
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı |
Temsilci adayı olmamıştır. |
— |
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı |
Ümmühan TAŞ |
ummuhantas227@gmail.com |
Yaşlı Bakımı |
Sıla DEĞİRMENCİ |
siladegirmenci05@gmail.com |