Sibel Çakır

Değerli Arkadaşlar,

2010-2013 Eğitim Öğretim yılları arasında Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni temsil ettiğim Öğrenci Konseyi’nde, yeniden Sağlık Bilimleri Enstitüsü Temsilcisi olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.

Kurulduğu günden bugüne kadar “Sağlıkta İlklerin Üniversitesi” düsturu ile hareket ederek her geçen gün yeniliklere imza atan üniversitemizde Sağlık Bilimleri Enstitüsü temsilciliği görevi benim için manevi bir önem taşımaktadır.

Lisansüstü eğitim, lisans eğitiminde alınan bilgilerin harmanlanarak, bilimsel hayata katkı sağlamayı amaçlayan uzun ve yorucu bir yoldur. Bu yolda gerek üniversitemiz gerek hastanelerimizin imkan ve zenginliklerinden faydalanarak bilimsel yolda sizlerle beraber ilerlemek amacı içerisindeyim. 174 yıllık sağlık geçmişimiz ile sağlıkta, bilimde mükemmele ulaşmak için adımlar atacak, her geçen gün gelişerek ve genişleyerek büyüyen üniversitemiz için sizlerin beklenti, talep ve gelişmeye yönelik istekleriniz doğrultusunda hizmet etmek gayesi içerisinde olacağım.

Akademik çalışmalarınızda başarılar dilerim.


Sevgilerimle,

Sibel Çakır
Öğrenci Konseyi Sayman
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Temsilcisi


Biyografi:
15.03.1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Necip Fazıl Kısakürek Lisesi’nde tamamladı. 2010 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümüne yerleşti. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hemşirelik Tezli Yüksek Lisans programına kayıt oldu. 2016 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsü temsilcisi seçildi. Şu an Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tezli Yüksek Lisans Programında eğitimine devam etmektedir.